Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie

13-220 Rybno

ul. Wyzwolenia 12

E-mail: szkolarybno@wp.pl

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie (adres: ul. Wyzwolenia 12, 13-220 Rybno) jako Administratora danych, w celu zrealizowania Twojej sprawy. Jeżeli chcesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pan Grzegorz Lubeńczuk – napisz pod adres e-mail: iod@gminarybno.pl. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz, wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych lub momentu wygaśnięcia obowiązków przechowywania danych wynikających z przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie – po spełnieniu określonych w RODO przesłanek. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym załatwić Twojej sprawy.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Grzegorz Lubeńczuk, e-mail: iod@gminarybno.pl

Data dodania: 2021-01-01 09:00:00
Data edycji: 2024-02-20 13:02:29