AKCJA ''WĘDKOWANIE MOJE HOBBY'' - 19.03.2024 r.

W dniu 19 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbyło się wydarzenie pod hasłem „Wędkowanie Moje Hobby”. W akcję zaangażowały się Szkolne Koło Kulinarne, Wolontariatu i Wędkarskie. Członkowie i uczestnicy mieli okazję wziąć udział w różnorodnych aktywnościach, które pozwoliły na pogłębienie wiedzy i umiejętności związanych z wędkarstwem oraz kulinariami. Konkurs rozpoznawania ryb cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy zaprezentowali imponującą wiedzę, identyfikując różne gatunki ryb, co świadczy o ich pasji      i zaangażowaniu w hobby wędkarskie. Członkowie koła wędkarskiego zaprezentowali sprzęt wędkarski, dzieląc się doświadczeniami i technikami. Prezentacja ta była świetną okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń między bardziej i mniej doświadczonymi wędkarzami. Natomiast kółko kulinarne zadbało o to, aby uczestnicy mogli skosztować  różnorodnych potraw przygotowanych na bazie ryb. Serwowane potrawy nie tylko zachwycały smakiem, ale również inspirowały do eksperymentowania w kuchni. Uczniowie koła wolontariatu zadbali o sprawną organizację w wydawaniu i serwowaniu przygotowanych dań.

Podsumowując, akcja wędkarska była pełna edukacyjnych i integracyjnych momentów, które z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju zainteresowań uczestników.

Gorące podziękowania za pomoc kierujemy do : Pani Moniki i Łukasza Bienerów, Pani Anny Witkowskiej, przedstawicieli Koła PZW Rybno Pana Artura Cybulskiego i Pana Marcina  Truszczyńskiego, Dyrektora Welskiego Praku Karajobrazowego Marcina Modrzewskiego oraz Pani Marii Raczyńskiej.

Organizatorzy : Anna Żuralska, Kinga Cybulska, Justyna Pietrzak i Piotr Kornatowski

Data dodania: 2024-03-20 10:26:04
Data edycji: 2024-03-25 11:45:39