UROCZYSTY APEL - POŻEGNANIE KLAS VIII

W środę 19 czerwca 2024 roku w murach naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy VIII. Na apelu obecni byli Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski, Pani Iwona Kraśnicka, dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy administracji, pracownicy obsługi, uczniowie klas VII i oczywiście rodzice naszych absolwentów. Na wstępie przewodniczący szkoły powitał wszystkich zebranych i oddał głos uczniom klasy VIII, którzy przedstawili program artystyczny dziękując za wspólnie spędzone lata w szkole. Uczniowie podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły oraz swoim rodzicom za wsparcie i trud włożony w ich edukację. Był to moment pełen wzruszeń i dumy. Żegnając mury szkoły uczniowie życzyli wszystkim wspaniałych wakacji. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Elżbieta Mederska, która skierowała swoje słowa do naszych absolwentów, podkreślając osiągnięcia i trud pracy uczniów w minionym roku szkolnym. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski, który pogratulował uczniom ukończenia szkoły i wręczył drobne upominki. W kolejnym punkcie uczniowie klas VII przedstawili program artystyczny, w którym pożegnali ósmoklasistów. Punktem kulminacyjnym naszego wydarzenia było wręczenie nagród książkowych absolwentom, którzy wyróżnili się zaangażowaniem, postawą oraz wynikami w nauce.  Rodzice otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania.

Niech te wspomnienia pozostaną na zawsze w sercach absolwentów !

W piątek 21 czerwca 2024 roku zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły podstawowej uczniom klasy VIII.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA !

Data dodania: 2024-06-21 08:44:20
Data edycji: 2024-06-24 13:22:39