WYJAZD ZAWODOZNAWCZY UCZNIOWIE KLAS VIII - 27.05.2024r.

27 maja 2024r. klasa ósma będąc na wyjeździe zawodoznawczym miała możliwość poznania struktury wielopokoleniowej polskiej firmy rodzinnej  - Grupy Meblowej Szynaka, którą tworzy 8 zakładów produkcyjnych. Firma aktywnie wspiera młodych ludzi w rozwijaniu kariery, dlatego uczniowie zostali zapoznani z różnorodnymi możliwościami edukacyjnymi oraz trendami w branży meblowej. Kolejnym punktem wycieczki był nowoczesny  Nad Sandelą Hotel & Retauracja. Miejsce to niewątpliwie spełnia najwyższe standardy jeśli chodzi o obsługę gości biznesowych i okolicznościowych. Hotel posiada komfortowe pokoje, które mogliśmy zobaczyć i doskonałą kuchnię. Odwiedziliśmy także Pałac Mortęgi Hotel & SPA obiekt ze stylem i historią w tle, który położony jest na 14 hektarach terenu. Z przewodnikiem zwiedziliśmy m.in.: Pałac, Dworek, Oficynę, Powozownię, Willę Jana, Spichlerz, Salę zabaw i sportową, Stajnie, Ujeżdżalnię, Owczarnię i strefę SPA.

Cieszymy się z możliwości odwiedzania tak ciekawych miejsc, refleksyjnie skłaniających do przemyśleń dotyczących swojej ścieżki edukacyjnej i kariery.

A. Żuralska, Piotr Kornatowski

Data dodania: 2024-06-04 13:14:04