WYTYCZNE DLA RODZICÓW UCZNIÓW PRZYSZŁYCH KLAS PIERWSZYCH

WYTYCZNE DLA RODZICÓW UCZNIÓW PRZYSZŁYCH KLAS  PIERWSZYCH

INFORMACJA DLA RODZICA, NALEŻY ZAKUPIĆ:

Tornister dla ucznia, który powinien w jak najmniejszym stopniu zmieniać naturalny sposób chodzenia i stania oraz nie powinien nadmiernie obciążać kręgosłupa. Należy zwrócić uwagę podczas zakupu plecaka, by nie był zbyt ciężki bez zawartości, ponieważ firmy stosują różne wypełnienia wpływające na jego ciężar.

Przybory szkolne w piórniku: 2 ołówki, gumka, kredki ołówkowe, nożyczki, długopis, temperówka.

W szkole do zostawienia na półce (do uzupełniania po zużyciu): papier kolorowy, farby plakatowe i akwarele, kubek, pędzelki, podkładka,  plastelina, blok rysunkowy A4 (biały i kolorowy), blok techniczny A4 (biały i kolorowy), kredki świecowe, 1 kolor bibuły, 2 teczki ( do prac plastycznych i do sprawdzianów), patyczki, klej, linijka z podziałką, zeszyt w 3 linie (najlepiej z kolorowymi liniami), zeszyt w kratkę, chusteczki higieniczne.

Wszystkie przybory powinny być podpisane

Inne: obuwie na zmianę w worku w szatni, strój na zajęcia ruchowe w worku (podpisane)

Wszystkie podręczniki i ćwiczenia zostaną zkupione przez szkołę, każdy uczeń otrzymuje je bezpłatnie. Należy zakupić tylko podręcznik do religii - wykaz znajduje się na stronie internetowej naszej szkoły.

Data dodania: 2024-07-05 10:11:11
Data edycji: 2024-07-05 10:19:31